Išbandykite JUGUM paslaugas vieną mėnesį už 0 €

UAB JUGUM – tai žmogiškųjų išteklių sprendimai Lietuvos bei užsienio įmonėms, kurios ieško kvalifikuotų/nekvalifikuotų darbininkų, vidurinės grandies vadovų ir specialistų bei administracijos darbuotojų. Siekiame ne tik puikių rezultatų, bet ir sklandaus, pasitikėjimu grįsto bendradarbiavimo. Labai vertiname savo Klientus, džiaugiamės didėjančiu jų ratu. Kviečiame ir jus keliauti sėkmingų sprendimų įgyvendinimo link.

Atrankos etapai:

  1. Kliento poreikio identifikavimas ir darbo vietos įvertinimas susitikimo pas Klientą metu.
  2. Skelbimų viešinimas.
  3. Kandidatų paieška įvairiose duomenų bazėse bei kitais kanalais.
  4. Pirminis telefoninis interviu. 
  5. Gyvas interviu, testų sprendimas.
  6. Rekomendacijų tikrinimas.
  7. 1 - 4 labiausiai reikalavimus atitinkančių kandidatų pristatymas.

GARANTIJA

Suteikiame 3 (trijų) mėnesių garantiją. Atnaujinsime paieškos ir atrankos projektą ir ieškosime 1-o kandidato be jokio atlygio, jeigu garantinio laikotarpio metu darbo santykiai tarp Kliento ir Kandidato, kurį pasirinko Klientas, bus nutraukti. Išskyrus atvejus, kai išėjimo priežastis yra Kliento pasiūlytų įsipareigojimų (įvairiomis formomis) darbuotojui nevykdymas bei pradiniame etape pasiūlyto darbo pobūdžio, pareigų ar darbo funkcijų esminis pakeitimas. 

ATRANKOS PRADŽIA

Atranka pradedama Klientui pasirašius sutartį ir užsakymo lapą.

Atrinktą kandidatą 1 mėn. išnuomosime nemokamai, t.y. neimsime nuomos paslaugos mokesčio. Šis laikotarpis taps papildomu prie jūsų 3 mėn. bandomojo laikotarpio ir padės geriau įsitikinti ar darbuotojas tinka darbui.


Pasiūlymas galioja iki 2023 08 31

Susisiekti
Technikas (-ė)
Brošiūruotojas (-a)
Atrankų vadybininkas (-ė)
Technikas (-ė)
Brošiūruotojas (-a)
Atrankų vadybininkas (-ė)